Opiekun/-ka osób starszych

Filed under: Gliwice | Inne

Agencja Zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o.o.(nr cert. 7901) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta:

Miejsce pracy: Niemcy, Sachsen bei Ansbach

Praca przy mężczyźnie, który samodzielnie się porusza. Mężczyzna jest w wieku 84 lata, z lekką demencją, wzrost około 176cm, waga 65 kg. Pan mieszka razem z żoną, która jest zdrowa i opiekuję się mężem.

Zakres obowiązków:
Pomoc żonie w opiece nad mężem, m.in. dbanie o higienę osobistą(podopieczny nie używa pampersów), przygotowywanie posiłków, pomoc w ubieraniu się;
Umawianie wizyt u lekarza oraz zawożenie podopiecznego na wizytę.

Wymagania:
Język niemiecki w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi
Prawo jazdy kat. B
Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne warunki finansowe
zakwaterowanie w domu podopiecznego(osobny pokój i łazienka)
opiekę polskiego koordynatora

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: [Apply online]
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)
« Pracownik hali sprzedaży-Wędliny- Włocławek
Customer Service Junior Agent with German »