Inspektor Ochrony Fizycznej

Filed under: Szczecin | Kadra zarządzająca

Znana firma z branży ochroniarskiej, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat, poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
Nadzór nad pracownikami ochrony i prawidłową realizacją kontraktów
Kontrola wyznaczonych obiektów i sporządzanie raportów
Pozyskiwanie, rozliczanie i prowadzenie dokumentacji pracowników ochrony
Organizacja pracy pracowników ochrony
Utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami

Wymagania:
Dyspozycyjność
Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zwrot kosztów użytkowania samochodu w celach służbowych
Współpracę z renomowanymi klientami

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV można przy użyciu poniższej opcji Dodaj załącznik lub o zgłoszenie się do siedziby firmy przy ul. Łyskowskiego 18 w Szczecinie.
Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).
« Kasjer/ka ul. Hallera - praca weekendowa
Specjalista ds. procesów leasingowych »