Specjalista ds. procesów leasingowych

Filed under: Wrocław | Księgowoœć - Audyt - Podatki

Opis stanowiska:
Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Klienta ( dział finansów)Zakres obowiązków: Przygotowywanie kontraktów na podstawie danych w systemie Monitorowanie zgodności dokumentacji z obowiązującym prawem i wewnętrznymi przepisami Współpraca z dostawcami Przygotowywanie dokumentacji leasingowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami Sporządzanie ofert dla obecnych i potencjalnych Klientów Współpraca z Klientami w celu otrzymania pozytywnych relacji biznesowych

Wymagania:
Wyższe wykształcenie w obszarze ekonomicznym Podstawowa znajomość zagadnień związanych z procesami leasingowymi Proaktywne nastawienie do pracy Znajomość języka angielskiego (min poziom B2) Samodzielność w wykonywaniu zadań Komunikatywność

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze godzin Pracę w młodym, dynamicznym zespole Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
« Inspektor Ochrony Fizycznej
Technology - Senior ETL Specialist/Team Lead »